باران اسیدی

چند توصیه درباره باران اسیدی شب یلدا

پس از بیش از یک هفته آلودگی هوا در شهرهای بزرگ به‌خصوص تهران که موجب انباشت آلاینده‌ها در هوای این شهرها شده است، به پیش‌بینی سازمان هواشناسی احتمال بارش باران در شب یلدا و روز جمعه وجود دارد.

هر چند این باران می‌تواند موجب کاهش آلودگی هوا شود، اما خطرناک نیز هست. به اعتقاد کارشناسان این بارندگی می‌تواند حالت اسیدی داشته باشد و آلودگی را با خود به سطح زمین منتقل کند.

پیشنهاد شده است که در هنگام بارندگی بعد از چند روز آلودگی شدید هوا به‌خصوص در ساعات آغاز بارندگی، زیر باران قرار نگرید چون صدمات جبران‌ناپذیری به ریه‌ها و پوست شما وارد می‌شود.

هم‌چنین این باران می‌تواند موجب صدمه به رنگ خودرو و پوسیدگی بدنه خودرو شود پس اگر می‌توانید خودرو‌ی‌تان را حتما در پارکینگ و زیر سقف قرار دهید و در غیر اینصورت اگر خودروی شما در فضای باز است پس از آغاز بارندگی چند سطل آب روی آن ریخته تا از سطح باران اسیدی بر روی بدنه خورو کم شود و به رنگ آن آسیب وارد نشود.

نمایندگی ۶۷۶۱ بیمه ایران با ارسال رایگان بیمه‌نامه در تمام نقاط تهران آماده ارائه خدمات است.

برای تمدید یا آگاهی از قیمت بیمه خودرو خود با ۷۷۲۸۶۷۴۴ تماس بگیرید. هم‌چنین با تماس با ما می‌توانید تاریخ انقضای بیمه خود را در سامانه ما به ثبت برسانید تا پیش از پایان بیمه به شما اطلاع‌رسانی شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + بیست =