ماشین مسابقه ای

دلیوری بیمه

یک نماینده بیمه ایران برای اولین‌بار طرح صدور و تحویل انواع بیمه‌نامه در محل مورد نظر مشتری را در سطح شهر تهران اجرا کرده است.
به گزارش خبرنگار ….، از آن‌جا که بسیاری از شهروندان به خصوص در شهرهای بزرگ در ساعات فعالیت شرکت‌های بیمه در محل کارشان هستند و برای بسیاری امکان خرید و تمدید بیمه‌های خودرو، آتش‌سوزی منازل و محل کسب و هم‌چنین بیمه‌های عمر و پس‌انداز فقط در روزهای پایانی هفته فراهم است، نمایندگی ۶۷۶۱ بیمه ایران، طرح ابتکاری دلیوری بیمه را به اجرا گذاشته است.
مینا رسولی، کارشناس بیمه در این زمینه می‌گوید: با توجه به زندگی شهرنشینی و کارمندی در تهران، اکثر بیمه‌گذاران برای خرید یا تمدید بیمه با مشکل مواجه هستند زیرا ساعت کاری بیمه‌ها با ادارات و بیش‌تر کسبه یکی است. به همین دلیل برای راحتی بیمه‌گذاران این طرح در سراسر تهران به اجرا گذاشته خواهد شد و بیمه‌گذاران می‌توانند بیمه خود را در محل کار و  خانه‌شان تحویل بگیرند.
او ادامه داد: هم‌چنین ممکن است بیمه‌گذار وقت محدودی برای خرید یا تفریح با خانواده داشته باشد که در همان زمان با هماهنگی قبلی می‌تواند بیمه خود را در حالی که در حال خرید در یک فروشگاه بزرگ است یا در پارک و حتی سالن انتظار سینما تحویل بگیرد.
برای دریافت خدمات دلیوری بیمه کافی است با شماره تلفن ۷۷۲۸۶۷۴۴ و ۷۷۲۸۶۷۳۵ تماس بگیرید یا در سایت iran6761.ir  به صورت آنلاین با مشاوران بیمه در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 11 =