تصادف موتور

دستگیری شبکه گسترده تصادفات ساختگی

رییس کل دادگستری گلستان از دستگیری شبکه گسترده تصادفات ساختگی در این استان با تلاش شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان عج در اداره کل اطلاعات استان گلستان خبرداد و گفت: اعضای این باند با تصادفات ساختگی تاکنون ۱۰ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده اند.

عکس تزیینی است

به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان با اعلام این خبر اظهار کرد: اعضای این باند در گروه های ۵ و ۶ نفره، در جاده های خلوت خودروهای خود را واژگون می کردند و با صحنه سازی پلیس و اورژانس را به محل تصادف می کشاندند.

وی افزود: پس از انتقال مصدوم به بیمارستان، اعضای این باند گزارش های پزشکی و مراکز تصویربرداری را با تفسیری که مدنظرشان بود روی سربرگ های این مراکز که از قبل جعل کرده بودند می نوشتند و با مهر و امضای جعلی پزشکان این مراکز، گزارش ها را به پزشکی قانونی ارائه می کردند.

هاشمیان ادامه داد: پس از ماه ها کار تخصصی سربازان گمنام امام زمان عج و بازپرس پرونده، پنج نفر سرکرده اصلی این شبکه دستگیر و ۱۵۰ سر شاخه و ۵۰۰ زیرشاخه این باند که در استان های گلستان، مازندران، خراسان شمالی، اصفهان و یزد فعالیت می کردند شناسایی شدند.

به گفته وی، بیش از دو هزار برگ اوراق و اسناد از این شبکه کشف شد که توانسته بودند نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان از بیمه های سراسر کشور تحصیل مال نامشروع داشته باشند که با اقدام سربازان گمنام امام زمان عج و بازپرس پرونده از پرداخت ۳ میلیارد تومان دیگر به آنان پیشگیری شد.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: تصادف عابر پیاده با خودرو، موتورسیکلت با خودرو و واژگونی عمدی خودرو سه شگرد اصلی اعضای این شبکه در تصادفات ساختگی بوده است.

هاشمیان خاطرنشان کرد: اعضای این باند ۵ نفره دستگیر شده اند و هم اکنون در زندان هستند.


انتهای پیام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهار =