حمله صداوسیما و شبکه‌های ماهواره‌‌ای‌ به جیب مردم

مطلب طنز

اگر در گذشته تبلیغات تلویزیونی یا ماهواره‌ای برای معرفی و فروش محصولی بود، این روزها اما دو طرف سعی می‌کنند به هر طریق ممکن جیب ما مردم را خالی کنند بدون این که محصولی به ما بفروشند. ماهواره‌ای‌ها ما را به فرار کردن تشویق می‌کنند که ان‌طرف جیب ما را بزنند و تلویزیونی‌ها می خواهند جیب ما را خالی کنند که نتوانیم فرار کنیم.

برنامه‌های تلویزیون پر شده از #؟؟؟؟؟* هایی که به ما وعده بردن چند میلیون تومان را می‌دهند و ما را وسوسه می‌کنند تا با شرکت در یک نظرسنجی چند میلیون به جیب بزنیم و شانس خود را بیازماییم. ما هم که همیشه دنبال پول بادآورده هستیم قبول می‌کنیم و جیب #؟؟؟؟؟* ها را پر می‌کنیم بدون این که عایدی داشته باشیم. قماربازی اسلامی که ما فقط بازنده آن هستیم.

از سوی دیگر این روزهای شبکه‌های ماهواره‌ای پر شده از تبلیغات باباجان “بساز و بندازها” و مادرجان “مهاجرت کن‌ها”. یک‌سری می‌گویند پول‌تان را بیاورید خارج، ملک و ویلا و برج بخرید و خارجی شوید و اقامت بگیرید تا بتوانید به سراسر دنیا بدون ویزا مسافرت کنید و آن سری دیگر می‌گویند پول‌تان را به ما بدهید تا بیاوریم‌تان خارج و کار و کاسبی برای‌تان جور کنیم تا از فلاکت نجات‌تان دهیم.

در هر صورت دو طرف داخلی و خارجی بدون این که چیزی به ما بفروشند قصد خالی کردن جیب‌مان را دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =