دهه فجر

تخفیفات ویژه بیمه ایران در دهه فجر

تخفیفات ویژه بیمه ایران به مناسبت فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران  و ایام الله مبارک دهه فجر که قبلا برای بیمه‌نامه‌های بدنه اتومبیل، آتش سوزی، مسوولیت، اشخاص و . . . اعلام شده بود به سه رشته بیمه‌ای دیگر نیز تسری یافت.

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، بنا به اعلان معاونت فنی و مصوبات ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر بیمه ایران، در ایام دهه مبارک فجر معادل ۱۰ درصد تخفیف برای صدور بیمه نامه های مسکونی عمومی، طرح حامی و طرح اصناف اعمال خواهد شد.

این تخفیفات قبلا برای بیمه نامه‌های بدنه اتومبیل ۱۰ تا ۱۵ درصد، بیمه آتش سوزی صنعتی و غیرصنعتی ۱۰درصد، بیمه حوادث و عدم النفع رانندگان ۲۰ درصد، بیمه مسوولیت ناشی از آتش سوزی ۲۰ درصد، بیمه مسوولیت تولیدکنندگان کالای ایرانی ۲۰ درصد، بیمه مسوولیت کارفرمایان ۱۰ درصد، بیمه مسوولیت هیات مدیره ساختمان‌ها ۲۰ درصد، بیمه وقفه در کسب و کار پزشکان و پیراپزشکان ۲۰ درصد و بیمه حوادث انفرادی ۲۰ درصد در نظر گرفته شده است.

هموطنان گرامی برای برخورداری از این تخفیفات می‌توانند از دوازدهم تا بیست ودوم بهمن ماه سال جاری با مراجعه به شعبه‌ها و نمایندگی‌های بیمه ایران در سراسر کشور، ازتخفیفات مورد اشاره برخوردار شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + سیزده =