واکسن کودکان

بیمه مراقبین در منزل برای اولین بار در بیمه ایران

برای اولین بار بیمه مراقبین در منزل در بیمه ایران طراحی و فروخته شد.

بر اساس دستورالعمل صادر شده از این پس شرکت‌هایی که خدمات پزشکی و پرستاری در منزل ارائه می‌کنند می‌توانند با خرید بیمه مسوولیت “مراقبین در منزل”، مسوولیت خود را در قبال بیماران در حوادثی که منجر به فوت یا نقص عضو می‌شود بیمه کنند.

پیش از این فقط پزشکان با توجه به نوع فعالیت حرفه‌ای‌شان می‌توانستند با خرید بیمه مسوولیت حوادث احتمالی در ویزیت بیماران در منزل را پوشش دهند اما با طرح بیمه ایران از این پس پرستاران و پیراپزشکان نیز می‌توانند با خرید بیمه مسوولیت حوادث احتمالی در ارائه خدمات به بیماران در منزل را تحت پوشش بیمه قراردهند.

گفتنی است هزینه بیمه مسوولیت پرستاران و پیراپزشکان شاغل در مراکز درمانی به علاوه مراقبین در منزل ۴۲۳ هزار تومان و برای پرستاران و پیراپزشکان مراقب در منزل ۲۱۲ هزار تومان است. در این بیمه تا سقف دیه سال ۹۸ به مبلغ ۳۶۰ میلیون تومان غرامت قابل پرداخت است.

هم‌چنین شرکت‌هایی که خدمات پزشکی و پرستاری در منزل انجام می‌دهند می‌توانند با پرداخت ۱۶۳ هزار تومان بیمه مراقبین در منزل را خریداری کنند.

نمایندگی ۶۷۶۱ بیمه ایران با ارسال رایگان بیمه‌نامه در تمام نقاط تهران و ایران آماده ارائه خدمات است.

برای تمدید یا آگاهی از قیمت بیمه مسوولیت پزشکان، پرستاران و مراقبین در منزل با ۷۷۲۸۶۷۴۴ تماس بگیرید. هم‌چنین می‌توانید تاریخ انقضای بیمه خود را در سامانه ما به ثبت برسانید تا پیش از پایان بیمه به شما اطلاع‌رسانی شود.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =