فردا همین امروز ساخته می‌شود …

شرکت بیمه ایران به عنوان اولین شرکت بیمه‌ ایرانی و شرکتی پیش‌رو، با هدف ارایه مناسب‌ترین پوشش بیمه‌ای و تامین نیازهای آحاد مردم، اقدام به طراحی و ارایه بیمه‌ زندگی “مان” کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

برای سفارش آنلاین بیمه “مان” فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اولین فرصت جدول پیشنهادی با سود تضمینی را برای‌تان ارسال کنند:

*

بیمه‌ی زندگی “مان” داشتن آرامشی پایدار در این عصر ناپایدار

افراد زیادی تصور می‌­کنند بیمه‌ی زندگی هم هزینه دارد و هم ابزاری پیچیده است! این در حالی است که “مان” ابزاری است قوی و انعطاف­‌پذیر برای محافظت از زندگی خودتان و زندگی کسانی که دوست­‌شان دارید.

“مان” به کمک شما می­‌آید و مشکلات امروز و فردای شما را در نظر گرفته و به حل آن‌ها کمک می­‌کند، در این صورت خرید بیمه‌ زندگی “مان” ارزشمند خواهد بود. بیمه‌ زندگی “مان” این امکان را فراهم می‌کند، بدون تغییر در شرایط فعلی، امنیت، آرامش و امید را به عزیزان‌تان هدیه کنید.

گاهی یک بیمه‌نامه، فقط یک خواسته شما را برآورده می‌کند، اما بیمه زندگی “مان” متناسب با خواسته‌ها و نیازهای شما طراحی شده و می‌تواند ترکیبی از مهم‌ترین خواسته‌های شما را برآورده کند.

 مزایای بیمه‌ “مان”

۱) نداشتن محدودیت سنی و امکان صدور بیمه‌نامه از بدو تولد.

۲) پرداخت ۵ تا ۳۵ برابر حق بیمه سالانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده با توجه به شرایط بیمه ‌‌‌‌‌‌نامه.

۳) پرداخت ۵ تا ۱۴۰ برابر حق بیمه سالانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده بر اثر حادثه (پوشش فوت به هر علت + پوشش حادثه)

۴) پرداخت تا ۱۰۰ درصد سرمایه فوت به هر علت در صورت نقص عضو و یا از کار افتادگی کلی و جزئی دائم بیمه شده بر اثر حادثه.

۵) پرداخت تا ۲۰ درصد سرمایه فوت به هر علت برای هزینه‌های پزشکی ناشی از وقوع خطرات مشمول بیمه‌های حوادث به بیمه شده.

۶) پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه و برخورداری از تمام مزایای بیمه زندگی در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه‌گذار بر اثر حادثه تا پایان مدت بیمه نامه.

۷) پرداخت ۱ تا ۳ برابر آخرین حق بیمه پرداختی سالانه بیمه‌گذار و به مدت ۱۰ سال، در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بر اثر حادثه بیمه شده

۸) پوشش رایگان فوت در اثر حادثه تا زمان صدور و حداکثر به مدت ۷ روز.

۹) پرداخت ۲۵ درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان اندوخته ریاضی بیمه‌گذار به بیمه شده‌هایی که در آخرین سال حیات خود قرار دارند.

۱۰) معافیت استفاده‌کنندگان از مالیات بر درآمد و ارث.

۱۱) پرداخت تا ۲۵ درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به یکی از امراض خاص و یا پیوند اعضاء اصلی بدن.

۱۲) پرداخت تا ۵۰ درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان ۳۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به بیماری سرطان.

۱۳) امکان ادامه پوشش‌های تبعی بیمه‌نامه در صورت پرداخت نکردن حق بیمه توسط بیمه‌گذار و تامین حق بیمه از محل ذخیره ریاضی.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر درباره بیمه مان این‌جا را کلیک کنید.