بیمه

تخفیف های ویژه بیمه ایران در سال ۹۹

تخفیف های ویژه بیمه ایران برای سال ۹۹ اعلام شد:

بیمه بدنه

  • بیمه نامه بدنه برای انواع خودروهای سواری تا ارزش ۲ میلیارد ریال، حداکثر تا ۱۰% تخفیف در حق بیمه
  • بیمه نامه بدنه برای خودروهای با ارزش بیش از ۲ میلیارد ریال تا ۱۰ میلیارد ریال ، حداکثر ۱۵ % تخفیف در حق بیمه
  • بیمه نامه بدنه برای خودروهای با ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال حداکثر ۲۰ % تخفیف در حق بیمه

فروش اعتباری بیمه نامه بدنه انفرادی و گروهی برای خودروهای سواری، اتوبوس ها و کامیون ها با ۳۰ % پیش پرداخت و مابقی در ۸ قسط.

  • برای اتوبوس ها و کامیون هایی که در یک سال قبل دارای خسارت نبوده اند و مدل آن ها از ۱۰ سال تجاوز نکند، معادل ۱۵ % تخفیف در نرخ حق بیمه.
  • در صورت پرداخت نقدی و یک جای حق بیمه بیمه نامه های بدنه، معادل ۱۰ % حق بیمه نیز به عنوان تخفیف پرداخت نقدی در نظر گرفته می شود .

* برای بیمه گذارانی که بیمه نامه شخص ثالث اتومبیل و بیمه نامه بدنه را از بیمه ایران خریده باشند، تسهیلات ویژه ای در برنامه صدور «بیمه گذاران ممتاز» پیش بینی می شود.

 

بیمه ثالث

  • بیمه نامه شخص ثالث خودروهای صفر کیلومتـر (تا مدت ۲ سال) و خودروهایی که ۳ سال متوالی فاقد سابقه خسارت باشند، به صورت ۵۰ % پیش پرداخت و مابقی در ۵ قسط صادر می شود.
  • در قراردادهای گروهی بیمه شخص ثالث ۲۵ % پیش پرداخت و مابقی در ۵ قسط دریافت می شود.

 

بیمه مسوولیت

– بیمه نامه مسوولیت کارفرمایان در برابر کارکنان (برای بخش های خدماتی، بازرگانی و صنعتی)، حداکثر تا ۲۰ % تخفیف در حق بیمه

‏- بیمه نامه مسوولیت تولیدکنندگان کالا، حداکثر تا ۲۵ % تخفیف در حق بیمه

سایر تسهیلات مقرر در طرح «سپاس از حافظان سلامت»، به منظور تداوم حمایت از کادر درمان کشور در مقابله با ویروس کرونا برقرار است.

– بیمه نامه های مسوولیت عمومی شامل: بیمه مسوولیت ناشی از آتش سوزی، بیمه مسوولیت هتلداران، استخرها و مسافرخانه ها، بیمه نامه مسوولیت هیات مدیره ساختمان ها، بیمه حوادث و عدم النفع رانندگان حداکثر تا ۳۰ % تخفیف در حق بیمه

 

بیمه حوادث

– بیمه نامه حوادث انفرادی برای تمامی اقشار جامعه حداکثر تا ۳۰ % تخفیف در حق بیمه

– برای کلیه فرهنگیان و دانش آموزان سراسر کشور و کادر درمان کشور ، بیمه نامه حوادث انفرادی و گروهی با تخفیف ۳۰ % حق بیمه صادر می شود.

 

بیمه باربری

برای کلیه بیمه نامه های حمل و نقل کالا (صادراتی ـ وارداتی ـ داخلی ـ خارجی)  حداکثر تا ۲۰ % تخفیف

 

بیمه های مهندسی

برای بیمه نامه های مهندسی شامل (بیمه تمام خطر مقاطعه کاری، تمام خطر نصب و ماشین آلات پیمانکاری، بیمه سازه های تکمیل شده ساختمان، فساد کالا در سردخانه، بیمه تجهیزات الکترونیکی) حداکثر معادل ۲۵ % تخفیف در حق بیمه اعمال می شود.

 

بیمه آتش سوزی

  • برای بیمه نامه های آتش سوزی منازل مسکونی، حداکثر تا ۳۰ % تخفیف در نرخ حق بیمه و ارائه ۱۰ %  تخفیف در دریافت حق بیمه به صورت نقدی (این تسهیلات برای کارکنان تمامی دستگاه های اجرایی و سازمان های دولتی و خصوصی به صورت قرارداد بیمه گروهی نیز در نظر گرفته می شود)
  • برای تمامی واحدهای صنعتی و غیرصنعتی (واحدهای کم خطر)، بیمه نامه آتش سوزی با ۲۵ % تخفیف ارائه میش ود و در صورت پرداخت حق بیمه به صورت نقدی ، ۱۰ % تخفیف دریافت نقدی حق بیمه نیز اعمال می شود، برای واحدهای با درجه خطر بالاتر، تعیین فرانشیز حداقل به میزان ۱۰ % ضروری خواهد بود.
  • برای کلیه مدارس دولتی و غیردولتی، آموزشگاه ها و دانشگاه های دولتی و غیردولتی، بیمه نامه آتش سوزی با ۴۰ % تخفیف در حق بیمه صادر می شود.

برای بهره مندی از این تخفیف های متنوع با شماره ۰۲۱۷۷۲۸۶۷۴۴ تماس بگیرید یا با شماره ۰۹۳۵۲۱۳۸۳۶۱ در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.